Apartman - Site - İş Merkezi Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri
21.06.2024 - Cuma
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

"TOPLU YAŞAM ALANLARINDA YÜKSEK HİZMET STANDARTI"

Trakya Yönetim 2010 yılında Tekirdağ Merkez de Apartman, Site, Recidence ve İş Merkezi yönetimi konusunda faaliyet göstermek üzere ilk kurulan şirkettir.

Apartman, Site, Recidence ve İş Merkezi, Kat Mülkiyeti Kanunu çerçevesinde yönetim hizmeti vermektedir. Apartman, Site, Recidence ve İş Merkez’lerinde yaşanan problemleri hukuksal boyutta çözüm üreten firmamız çözüm odaklı, şeffaf ve güvenli hizmet politikası ile kat maliklerinin ve sakinlerinin en iyi hizmeti almasını sağlamaktadır.

Şirketimiz Kat Mülkiyeti Kanun’larından ödün vermeden yönettiği ve yöneteceği Apartman, Site, Recidence ve İş Merkezlerin de problemlerini çözmeyi amaç edinmiş, klasik apartman yöneticilerin aşamadığı problemlerde danışmalık hizmeti vermektedir.

Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği bilincini kat maliklerine aşılamayı hedefleri arasına eklemiştir.

2010 yılından bu yana 30'e yakın Apartman, Site, Recidence ve İş Merkezi yönetimini yapmaktadır.  

Trakya Bölgesinde halen Tekirdağ, Çorlu ve Lüleburgaz da hizmet vermektedir.

Apartman, Site, Recidence ve İş Merkezi yönetiminde iş yapma şeklimizi belirleyen 3 unsur;

Hukuka Uygunluk

Güvenilirlik

Şeffaflık’tır.

Apartman, Site, Recidence ve İş Merkez’lerinde hukuki problemlerin yıllardır birlikte çalıştığımız hukuk bürolarının katkılarıyla süratle çözüme kavuşturulmasını sağladık.

Apartman, Site, Recidence ve İş Merkez’lerinde her birine özel aylık gelir, gider ve borçlu listelerini hazırlayarak tüm apartman sakin ve maliklerine ulaştırdık.

Apartman, Site, Recidence ve İş Merkez’lerinde asla elden para toplamadık. Bina adına açılan banka hesaplarında toplanmasını sağladık. Bankadan Ödemelerin Fatura ve Gider makbuzu karşılığı olması sağladık.

İnternet'in günlük hayatımızın bir parçası haline gelmesi ile birlikte  daha şeffaf olmak için Apsiyon, Online Apartman Site Yönetim Asistanı programı kullanmaya başladık. Trakya Yönetim, site yönetimleri sektöründe öncü olmanın gayreti ile tüm teknolojik imkanları sunmaktadır. Bu teknolojik imkanların en büyük adımı şeffaf ve güvenilir olmasının kanıtı, İnternet üzerinden yapılan muhasebe ve takip otomasyonudur. Bu sistemle kat maliki ve sakinlerine her istediği anda sistemi kontrol imkanı sunmaktadır.

Apartman ve site gibi toplu yaşam alanların yönetimlerinin üstlenilmesi ya da mevcut yöneticilerinin iş yüklerinin hafifletilmesi ve tüm bunların hukuka uygun, şeffaf, güvenilir bir ortamda gerçekleştirilmesi için oluşturduğumuz sistemi yaşamınızı kolaylaştırmaya yönelik hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz bu konuda 3 farklı seçenek ile hizmet vermektedir.

Her 3 seçenekte de işlemler İnternet tabanlı program aracılığı ile yapılmaktadır.

Firmamızın öncelik amacı; Apartman, Site, Recidence ve İş Merkezlerin’in daha temiz, daha bakımlı, daha güvenli, bireylerin kendini özel hissedeceği sosyal bir yaşam alanı oluşturmak, bireylerin memnuniyeti ve emlak değerini artırmaktır. Bu amaca ulaşmak için, hukuki-mali-idari ve  sosyal yapıda, personel-malzeme-eğitim-prosedür dörtgeninde;  temel hizmet olan muhasebe-güvenlik-temizlik-teknik-idari organizasyonu profesyonel iş akışı ve işleyişi istikametinde bir operasyon tasarlanıp, uygulanıp, geri bildirimlerle güncellemektir.

TRAKYA YÖNETİM, Sağlam Alt Yapısı ve Yönetim Tecrübesi ile Apartman, Site, Recidence ve İş Merkezi Yönetimlerine Hizmet vermeye hazırdır.

Saygılarımızla... 

Sıkça Sorulan Sorular
Sorun Cevaplayalım
Sorunuz gönderiliyor, lütfen bekleyiniz...
Tekrar Dene
GÖNDER